Klub aktivních seniorek Pašovice

informace:Osobní stránka na adrese: babinecpasovice.klubova-stranka.cz

MÁME KULTURNÍ VÝLET DO ZLÍNA.
V PÁTEK 5.4 POJEDEME NA DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ SKAPÍNO ,JE TO KOMEDIE ,
MÁME DOMLUVENOU I PROHLÍDKU ZÁKULISÍ DIVADLA .PROTO POJEDEME TROCHU DŘÍVE
A TO 15.10 HOD DIVADLO ZAČÍNÁ V19.HOD VSTUPENKY PRO PŘIHLÁŠENÉ JSOU UŽ OBJEDNANÉ A CENA JE 300kčs .

MĚSÍC BŘEZEN JE UŽ MĚSÍCEM , KDY JARO KLEPE NA DVEŘE , ALE HLÁSÍ SE TENTOKRÁT I VELIKONOCE. A ŽE SE RÁDI DÍVÁME NA PĚKNÉ VĚCI POJEDEME SE PODÍVAT NA PŘEDVELIKONOČNÍ PRODEJNÍ VÝSTAVU S NÁZVEM " VELIKONOCE JSOU KRÁSNÝ ČAS" .DO JALUBÍ . POJEDEME V PONDĚLÍ 11.3 V 8.14HOD Z PAŠOVIC.
VÝSTAVA JE MOC HEZKÁ A UDĚLÁME SI RADOST.

NÁŠ ZIMNÍ ÚNOROVÝ VÝLET NEBUDE DALEKO, NAVŠTÍVÍME PLANETÁRIUM V UH,BRODĚ,
POJEDEME 20,2 TO JE ÚTERÝ V12,57HOD Z PAŠOVIC , PODÍVAT SE NA HVĚZDY MÁME OBJEDNANÉ NA 13,30hod , JSOU PRÁZDNINY MŮŽETE VZÍT I VNOUČATA KDYŽ JE TO BUDE ZAJÍMAT, PĚKNÝ DEN

ZA BETLÉMEM DO RUDIC- POJEDEME V ÚTERÝ 16.1 Z PAŠOVIC 9.32HOD
PAK VLAKEM DO NEZDENIC A AUTOBUSEM DO RUDIC. NENÍ TO DALEKO OD NÁS ,ALE PŘESTUPOVÁNÍ NA TAK KRÁTKOU VZDÁLENOST DOST. ALE SPOJE NÁM NAVAZUJÍ .
MÁME CÍL A URČITĚ I ZÁŽITEK.

DEJME SI POD STROMEČEK ÚSMĚV AT SLZY A BOLEST HOJÍ-
DEJME SI POD STROMEČEK LÁSKU A ŠTĚSTÍ VŽDYT TO OPRAVDU MÁLO STOJÍ
AT MÁTE I V PŘÍŠTÍM ROCE PO BOKU VŽDY TOHO , KDO VÁM ROZUMÍ I BEZE SLOV,
KRÁSNÉ VÁNOCE ,

pVÁNOCE JSOU ZA DVEŘMI A VÁNOČNÍ TRHY JSOU TU .
POJEDEME SE PODÍVAT DO UH.HRADIŠTĚ NA VÁNOČNÍ TRHY A NAVŠTÍVÍME I MUZEUM ,
KDE JE VÝSTAVA KOŽICHŮ A TO VE ČTVRTEK 14.12
AUTOBUSEM 9.32HOD DO UH.BRODU .A PAK VLAKEM NEBO AUTOBUSEM .

PŘIPRAVUJEME výlet na Valašsko. Výlet plánujeme na čtvrtek 5.10 .Navštívíme Valašské Klobouky, památník na Ploštině , Horní Lideč a Nový Jičín.Sraz je v 7.hod od zastávky autobusu.Pojedeme malým autobusem s p.Kierykem z Častkova.Dotazy na tel.605591730

Tak nám ten měsíc zase utekl a je čas na nějaký výlet.Jak jsme se domluvily pojedeme do ZNOJMA. Pojedeme v uterý 22.8 .Z Pašovic v 4.42hod. Z UH. Brodu 5.23hod.
Ve Znojmě budeme 8.54hod.

Po měsíci se zase vydáme za krásami a poznámím míst , kde jsme ještě nebyly.
Vydáme se do KUŽELOVA na větrný mlýn a jeho okolí.Pojedeme 18.7 v 7.13 hod.z Pašovic.
Pak vlakem do Veselí nad Moravou a dále do Velké nad Veličkou. Trochu se projdeme k našemu cíli a budeme obdivovat krásu Moravského Slovácka.Bude to paráda.

POZOR ZMĚNA .Z důvodu pohřbu paní BENÍČKOVÉ se babinec překládá na uterý 4.7.
.....

INFORMACE PRO VÁS.
Vím ,že jsme si říkaly ,že se sejdeme u rybníka .Uděláme ale změnu a sejdeme se tak jak vždy
nad pohostinstvím .Důvodem je pomoc při šití kroužků na závěsy .Proto si přineste brýle ,nůžky jehlu .Není to na dlouho ,ale když nás bude víc, tím líp.Babinec je pondělí 3.7.

Nebudeme se válet doma ,že jo. V uterý 20.6 si spolu zajedeme do ROŽNOVA pod RADHOŠTĚM .Pojedeme v 6.52hod.z Pašovic do Zlína a pak autobusem do Rožnova.
Návrat je plánovaný v 19.30 hod.Návštěva skanzenu a okolí.Bude to prima.

Do SIDONIE nám to snad už vyjde a počasí nám to nepřekazí.
Pojedeme v uterý 24 .5.

SIDONIE je osada části města Brumov-Bylnice. Vím ,že už jsme tam byly,ale rádi se znovu projdeme kolem drobných domků ve kterých kdysi žili skláři .Je to pohátkové.Pojedeme v uterý 16.5 z Pašovic 7.35hod Vlak nám jede sice až v 9.oo hod ,ale lepší spojení není.Tak se máme zase na co těšit.

Je po zimě a je tu doba výstav. Další která se nabízí je výstava kraslic,která je na VELEHRADĚ. Pojedeme se podívat a to ve čtvrtek 13.4 z Pašovic ve 8.14hod.Přeji pěkný den.

Děvčata ,tak jsem pro březnový výlet vybrala město Zlín.Pojedeme se podívat na výstavu obrazů JOSEFA LADY.Odjezd je v 10.41hod.Všem se výstava moc líbí ,tak se budeme těšit i my.Jedeme v pondělí 20. 3 .
návštěvníků stránky
celkem50 210